o nas

Fipelo jest spełnianiem marzeń o miejscu, w którym odkrywa się potencjał, odnajduje się rozwiązania na optymalny rozwój Dziecka i zdrowe funkcjonowanie Rodziny.
Trzon tego miejsca stanowimy obecnie 4 terapeutki, w tym 2 psycholożki, pedagog, logopeda. W efekcie współpracy z innymi psychologami pedagogami, lekarzami, fizjoterapeutami, neurologopedami, terapeutami SI, psychoterapeutami, psychotraumatologiem, razem tworzymy sieć specjalistów o ogromnym potencjale, wiedzy i doświadczeniu, której celem jest odnalezienie właściwej pomocy. 

Danuta Hawrylewicz - pedagog, logopeda (diagnosta, terapeuta), trener TUS

Jestem pedagogiem, logopedą, terapeutą, providerem słuchu metodą K. Johansena, mediatorem, szkoleniowcem nauczycieli.

Od ponad 20 lat zajmuję się udzielaniem pomocy dzieciom, młodzieży i rodzicom, nauczycielom. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam jako koordynator pracowni diagnostyczno – terapeutycznej, zastępca do spraw merytorycznych niepublicznej poradni psychologiczno – pedagogicznej, diagnosta poradni psychologiczno – pedagogicznej, rewalidant, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju oraz dzieci przedszkolnych i szkolnych, szkoleniowiec rad pedagogicznych...

Aleksandra Kierzek-Szpak - psycholog dziecięcy (diagnosta i terapeuta).

Jestem psychologiem z ponad 20-letnim stażem pracy (Dzienne Studia Magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Wydział Pedagogiki i Psychologii, kierunek – Psychologia ukończyłam w 2002r). Nabyłam kwalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie – jako oligofrenopedagog oraz do prowadzenia terapii metodą EEG-Biofeedback.
Posiadam bogate doświadczenie zawodowe związane m.in. z diagnozą psychologiczną, poradnictwem i terapią. Moje całe swoje życie zawodowe związane jest z pracą z dziećmi (w wieku przedszkolnym i szkolnym), młodzieżą i rodzinami. W pierwszych latach życia zawodowego pracowałam jako psycholog w placówkach edukacyjnych (przedszkola, szkoła).

Anna Tompolska - psycholog dziecięcy (diagnosta, terapeuta)

Jestem psychologiem dziecięcym i rodzinnymi z 15 - letnim doświadczeniem w zawodzie zdobytym w placówkach medycznych oraz oświatowych. Ukończyłam studia z psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego o specjalności: psychologia wychowawcza, rodziny i rehabilitacji. Następnie poszerzałam kwalifikacje zawodowe na studiach podyplomowych, szkoleniach i kursach.
Jestem w trakcie całościowego akredytowanego kursu psychoterapii w podejściu integratywnym prowadzonym przez Katowicki Instytut Psychoterapii...

Katarzyna Szymocha (trener TUS)

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.  Rozumiem